sobota, 17 stycznia 2015

Hasło na dziś #1

 
 
 
Taka refleksja na dziś... Troszkę odnośnie zapowiedzianej już wcześniej pracy nad sobą :)

9 komentarzy:

 1. Bardzo dobre haslo, i nie tylko na dzis... :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. piękne i inspirujące hasło, szczególnie w tej ogólnie zalewającej internetowej czy szerzej - medialnej kreacji, gdzie wydaje się czasem, ze każdy jest bardziej szczęśliwy niż my. A bywa, ze to wszystko tylko na pokaz .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie! Mnie się bardzo długo wydawało, że każdy ma lepiej, aż zrozumiałam, że to często tylko ładny obrazek. I że trzeba się skupić na sobie (w pozytywnym znaczeniu oczywiście) i na tym, by czuć się dobrze z samym sobą :)

   Usuń
 3. Hasło idealne! pozdrawiam i zapraszam do siebie

  OdpowiedzUsuń
 4. Z pewnością zajrzę do Ciebie :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Pracować nad sobą - nad tym chyba pracujemy codziennie, czasem nawet nieświadomie :)))
  pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak łatwo to u mnie nie jest... Nieświadomie, to ja wracam do starych schematów (czyt. do zrzędzenia i wpadania w doły) ;)
   Ale staram się zmieniać te nawyki :)

   Usuń
 6. Dzięki za odwiedziny:) co do hasła - zgadzam się, często podziwiamy/ zazdrościmy/marzymy o życiu kogoś innego a tak naprawdę to życie może okazać się dużo smutniejsze i puste. Dlatego - don't worry, be happy i doceniajmy to co mamy:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Doskonałe hasło! na co dzień zbyt często oceniamy "po pudełku" nie siląc się nawet by zerknąć do środka... alternatywne życie wydaje się być bardziej kuszące dopóki go nie zakosztujemy, ciągle nam czegoś brakuje, szukamy czegoś nowego zamiast doceniać to co jest tu i teraz. Chyba taka już nasz natura, co nie oznacza, że jesteśmy zwolnieni z pracy nad sobą;P
  Pozdrawiam;)
  PS. Może małe rozdanie?
  http://alicjawkrainiekorali.blogspot.com/2015/01/noworoczne-rozdanie.html

  OdpowiedzUsuń